Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

OSASTOT 

 

Serafima (C-rappu 1. krs.) lähiesimies Emma Hyvönen emma.hyvonen@helenakoti.fi  puh. 040 045 0302,

serafima@helenakoti.fi  puh. 040 456 1686

 

Katarina (C-rappu 1. & 2. krs.) lähiesimies Evi Ioannou evi.ioannou@helenakoti.fi  puh. 040 456 1695, 

katarina@helenakoti.fi  040 456 1687 (1. krs.), 040 456 1689 (2.krs)

 

Anastasia (A-rappu 4. krs.) lähiesimies Oksana Smirnova oksana.smirnova@helenakoti.fi puh. 040 134 5552,

anastasia@helenakoti.fi  puh. 040 456 1690

 

Josefiina (A-rappu 5. krs.) lähiesimies Tiina Vaargas,

josefiina@helenakoti.fi 040 456 1691