HALLITUS JA JOHTO

Säätiön hallituksen puheenjohtaja Anna Denisoff, anna.denisoff@helenakoti.fi.

Johtaja Mia Löflund, +358 40 456 1680, mia.loflund@helenakoti.fi tavattavissa ma-ke.

Toinen vastuuhenkilö Raija Karhu, +358 40 456 1695, raija.karhu@helenakoti.fi

Toimisto:

toimisto on avoinna arkisin 8.00 – 15.00

Toimistosihteeri Natalia Vorobieva, +358 40 456 1682, natalia.vorobieva@helenakoti.fi

Osoite:

Hämeentie 55 C-rappu

00580 Helsinki

faksi  09 2511 1424

 

Osastot:

Katarina (C-rappu 1. & 2. krs.) lähiesimies Raija Karhu puh. 040 456 1695, raija.karhu@helenakoti.fi

040 456 1687(1.krs), 040 456 1689(2.krs).fi, katarina@helenakoti.fi

Serafima (C-rappu 1. krs.) yhteyshenkilö Marina Popova puh. 040 456 1686, serafima@helenakoti.fi

Anastasia (A-rappu 4. krs.) yhteyshenkilö Oksana Smirnova puh. 040 456 1690, anastasia@helenakoti.fi

Josefiina (A-rappu 5. krs.) yhteyshenkilö Mariama Amadu, puh. 040 456 1691, josefiina@helenakoti.fi

 

Sosiokulttuurista vastaavat:
geronomi Tiia Komppa, +358 40 562 4001, tiia.komppa@helenakoti.fi

ohjaaja Ludmila Baturova +358 40 536 2030, ludmila.baturova@helenakoti.fi

Tsaikka hanke:

koordinaattori Irina Mokitcheva (K-rappu), puh.040 1822866, irina.mokitcheva@helenakoti.fi

ohjaaja Margarita Rantamaa (K-rappu), puh. 040 5207388, margarita.rantamaa@helenakoti.fi